Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Małdytach

 

1

W piątek 14 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs „Mistrz Klasy Trzeciej”. Już od ponad 30 lat zmagają się w nim najlepsi trzecioklasiści ze szkół podstawowych funkcjonujących w naszej gminie. W tym roku wzięło w nim udział 19 uczniów. Spośród najlepszych wyłoniony zostaje MISTRZ, który najlepiej poradzi sobie z zadaniami z zakresu wszystkich edukacji rozwijanych przez pierwsze trzy lata nauki. W tym roku MISTRZEM, a ściślej mówiąc MISTRZYNIĄ, została uczennica naszej szkoły Karolina Białaś. GRATULUJEMY! Drugie miejsce zajęły również nasze uczennice Zuzanna Nacewicz i Aleksandra Żabik, a trzecie miejsce Daniel Kołodziejski, również uczeń naszej szkoły. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundował i wręczył osobiście Wójt, Pan Marcin Krajewski.

23457689